
Індонезійка Сіті Айші, яка була арештована за підозрою у вбивстві брата лідера Північної Кореї Кім Чен Ина Кім Чон Нама, розповіла, що отримала 400 малазійських рінггітів (90 доларів) за нанесення на обличчя Кім Чон Нама небезпечного газу нервово-паралітичної дії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на BBC.
Повідомляється, що на зустрічі з представниками індонезійського посольства 25-річна Сіті Айші зізналася, що отримала завдання намазати обличчя Кім Чон Нама "дитячим маслом" в рамках "реаліті-шоу".
Заступник посла Індонезії в Малайзії Андреан Ервін після зустрічі з Айші сказав, що, за словами затриманої, люди, які "виглядали як японці чи корейці", попросили її "зробити цей вчинок".
Також відомо, що на тілі самої жінки не знайдено жодних ознак того, що вона постраждала від хімічної речовини.
Як відомо, у вівторок, 14 лютого, стало відомо, що Кім Чон Нам, брат лідера КНДР Кім Чен Ина, був убитий в Малайзії з допомогою отрути. Кім Чон Наму спробували надати допомогу в аеропорту, після чого відправили в лікарню, але по дорозі він помер.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...