"В московське болото сповзаються світові антихристи": В мережі познущалися з нового друга Путіна

В серпні до російського президента приїде звинувачений Міжнародним кримінальним судом у злочинах проти людяності в зв'язку з бойовими діями в Дарфурі президент Судану Омар Хасан аль-Башир.

Омар Хасан аль-Башир. Фото: Переводика.Президент Судану Омар Хасан аль-Башир, який знаходиться у розшуку Міжнародного кримінального суду, в серпні відвідає Росію. Про це повідомляє агентство Reuters, яке цитує МЗС Судану, передають Патріоти України.

Як повідомляється, візит відбувається на запрошення президента Росії Володимира Путіна. Глави держав обговорять двосторонні відносини, регіональні та світові проблеми.

Зазначимо, Аль-Башир - перший діючий глава держави, на арешт якого в березні 2009 року МКС видав ордер. Його звинувачують у злочинах проти людяності в зв'язку з бойовими діями в Дарфурі.

Судан заявив, що не визнає рішення МКС, однак Омар Хасан аль-Башир звів до мінімуму закордонні поїздки. Так, в 2015 році він відвідав лише Індію і ПАР.

У соцмережах новина викликала хвилю іронії.

"Скажи мені, хто твій друг", "Схоже, хтось пробачить держборг комусь", "Весь набрід світових антихристів з'їжджається у московське болото", пишуть користувачі.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...