
Російська компанія Газпром, яка програла національному нафтогазовому холдингу Нафтогаз України суперечку в Стокгольмському арбітражі, обов’язково заплатить українській компанії $4,6 млрд, які були визначені рішенням. Про це в ефірі одного з національних телеканалів заявив президент Петро Порошенко, передають Патріоти України.
– Всі ці гроші, до останньої копійки, Україні будуть виплачені. З цього приводу у мене немає ніякого сумніву, – сказав він.
Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж зобов’язав ПАТ Газпром доплатити НАК Нафтогаз України $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...