У Пентагоні готові надати летальну зброю Україні - "Голос Америки"

Генерал військово-повітряних сил США Пол Селва вказав, що хоча обороноздатність України посилилась завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, бо її супротивник є більш технологічно просунутим.

Пол Селва. Фото:Department of Defense

Військові США готові надати летальну зброю Україні, справа за рішенням Білого дому. Про це повідомляє Голос Америки, передають Патріоти України.

"Я підтримую надання летальної оборонної допомоги з безпеки Україні, і Міністерство оборони США активно займається цим питанням на міжвідомчому рівні", - заявив генерал військово-повітряних сил США Пол Селва в своїх свідченнях перед комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених затвердженню його на посаду заступника голови Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил.

У своїх свідченнях, оприлюднених напередодні слухань, генерал Селва рішуче підтримав надання летальної зброї Україні, вказавши: "Хоча обороноздатність України посилилась завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, бо її супротивник є більш технологічно просунутим".

В своїх свідченнях перед комітетом Сенату генерал Селва також погодився з генералом США Джозефом Данфордом, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США, в тому, що найбільшою загрозою для національної безпеки є Росія.

"На сьогодні, я вважаю, що Росія представляє собою найбільшу загрозу для нашої національної безпеки", - зазначив він.

"Нам байдуже, скільки знищувати країн": У РФ пригрозили світу ядерною війною

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:58

У Росії пригрозили світу ядерною війною, якщо Швеція та Фінляндія вступлять у НАТО. З відповідною гучною заявою виступив депутат Держдуми РФ Олексій Журавльов. Він додав, що Росію не цікавить кількість країн, які доведеться знищити, передають Патріоти...

"Все може закінчитися і завтра": Експерт розповів, коли чекати контрнаступу ЗСУ по всіх фронтах

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:25

Усунення Володимира Путіна призведе до дестабілізації російської влади і війна може закінчитися в найближчі терміни, але може і затягнутися до кінця року. Політичний та економічний експерт Тарас Загородній у чаті на Главреді зазначив, що тим часом Укра...