
Влада США навесні планували «заради власних інтересів» скасувати санкції проти російських нафтових компаній. Про це пише Daily Beast, посилаючись на вже колишніх співробітників Білого дому, повідомляють Патріоти України.
За їх словами, адміністрація Дональда Трампа в кінці березня обговорювала часткове зняття санкцій, так як зниження продуктивності компаній з Росії шкодило американській економіці.
На користь зняття санкцій виступав насамперед стратег Ради національної безпеки США Кевін Харрінгтон. Він начебто проаналізував вплив обмежень на російську економіку і начебто прийшов до висновку, що ніякого серйозного збитку вони не завдають.
Однак цю ідею не підтримав Державний департамент, заявивши, що одностороння відмова від обмежень щодо Росії, навпаки, зашкодить нафтовій галузі. У відомстві визнали, що потім буде складно умовити інші країни вжити жорстких заходів щодо, наприклад, Ірану або КНДР. Також Держдеп вказав на те, що Росія є конкурентом США на нафтовому ринку і «робить все можливе для боротьби з американськими компаніями, які займаються видобутком сланцевої нафти».
Єдиною умовою для скасування санкцій в Держдепі тоді назвали «припинення РФ окупації України, в тому числі Криму».В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...