
Причиною вибуху, що прогримів у центрі Києва в ніч на 11 квітня, став вибуховий пристрій. Про це в Facebook повідомила начальник відділу комунікації головного управління Нацполіціії у Києві Оксана Блищик, передають Патріоти України.
"До чергової частини Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення, що біля офісного приміщення невідомі кинули предмет, який вибухнув", - заявила вона.
Під час обстеження території силовики виявили деформовані фрагменти вибухового пристрою, які відправили для проведення експертизи.
У результаті події вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та частково фасад двох приміщень, а також припаркований поруч автомобіль. Постраждалих у результаті вибуху немає.
"Розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі", - резюмувала Блищик.
Як повідомляли Патріоти України, сьогодні стався вибух на вулиці Володимирській у напівпідвальному приміщенні.У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...