
Ліки та медичні вироби, які виготовлені в Росії, мають потрапили під санкції. Про це заявила в.о. міністра Уляна Супрун в інтерв`ю Liga.net, передають Патріоти України.
Вона розповіла, що наразі російських ліків та виробів держава не закуповує.
"Всі наші держзакупівлі проходять через міжнародні організації. По-перше, вони вимагають відповідності кваліфікації ВООЗ, а більшість російських ліків не кваліфіковані. По-друге, російські виробники самі не виходять на відкриті тендери", – сказала в.о. міністра.
Супрун уточнила, що зараз в Україні зареєстровано ще "багато" ліків виробництва РФ.
"Але я не дозволяю перереєстрацію або нової реєстрації ліків, вироблених або навіть запакованих і перевезених з Росії. Зараз ми подаємо зміни в указ президента, щоб ліки та медичні вироби, вироблені в Росії, потрапили під санкції. Щоб ті ліки, які все ще можна закуповувати, - заборонити. Це політичне рішення міністерства. Чекаємо рішення від президента і уряду", – заявила вона.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...