
В Україні слід створити Пантеон героїв і перепоховати там прах лідера ОУН Степана Бандери. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передають Патріоти України.
"Я вважаю, що нам це потрібно і з точки зору поваги до наших героїв, і з точки зору того, що це буде виховувати почуття і розуміння власної історії. Для цього необхідні відповідні рішення, але я не бачу ніяких проблем, щоб влаштувати Пантеон", - говорить він.
На думку міністра, наруга над могилою Бандери, що відбулася в останні дні, пов'язана з отриманням Томосу Українською православною церквою.
"Це не було чимось випадковим. Безумовно, це було підлаштовано до часу отримання Україною автокефалії. Безумовно, це свідома спроба провокації перед подіями столітньої давності", - вважає Клімкін.
Як повідомлялося раніше, кілька днів тому проросійський пропагандист Грєм Філіпс в Мюнхені поглумився над могилою лідера українських націоналістів Степана Бандери.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...