В Україні варто створити Пантеон героїв та перепоховати в ньому Степана Бандеру, - Клімкін

За словами міністра МЗС України, створення Пантеону героїв виховуватиме в українців почуття та розуміння власної історії.

В Україні заговорили про перезахоронення праху Степана Бандери. Ілюстрація:Дзеркало тижня

В Україні слід створити Пантеон героїв і перепоховати там прах лідера ОУН Степана Бандери. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що нам це потрібно і з точки зору поваги до наших героїв, і з точки зору того, що це буде виховувати почуття і розуміння власної історії. Для цього необхідні відповідні рішення, але я не бачу ніяких проблем, щоб влаштувати Пантеон", - говорить він.

На думку міністра, наруга над могилою Бандери, що відбулася в останні дні, пов'язана з отриманням Томосу Українською православною церквою.

"Це не було чимось випадковим. Безумовно, це було підлаштовано до часу отримання Україною автокефалії. Безумовно, це свідома спроба провокації перед подіями столітньої давності", - вважає Клімкін.

Як повідомлялося раніше, кілька днів тому проросійський пропагандист Грєм Філіпс в Мюнхені поглумився над могилою лідера українських націоналістів Степана Бандери.

Джерело: LB.ua

У Білорусі затримали 9 українців та побили фотокореспондента

середа, 12 серпень 2020, 12:14

Посольство України продовжує перевірку й відстеження ситуації і в разі появи нових даних інформуватиме додатково. У Білорусі під час акцій протесту побили українського фотокореспондента і затримали 9 громадян України. Про це йдеться у відповіді українс...

Хіти тижня. Білоруси відчули власну силу: У Борисові протестуючі змусили силовиків Лукашенка тікати (відео)

середа, 12 серпень 2020, 12:00

По різних містах країни другий вечір поспіль триває протистояння. У 140-тисячному райцентрі Мінської області мітінгарі змогли зайняти центр міста і прогнати загони міліції, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал nexta_live.