В Україні з'явиться посольство ще однієї держави ЄС

Своє дипломатичне представництво у нашій країні відкриє Ірландія.

Ілюстрація:ТСН

Незабаром в Україні відкриють посольство Ірландії. Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про це у Facebook, зазначають Патріоти України.

Глава українського МЗС провів зустріч з головою нижньої палати парламенту Ірландії Шоном О’Фарілом і віце-прем’єр-міністром – міністром закордонних справ і торгівлі Ірландії Саймоном Ковене, у результаті якої було досягнуто домовленості про відкриття посольства Ірландії в Україні.

"Серед результатів поїздки – домовленість про відкриття найближчим часом в Україні посольства Ірландії," – написав Клімкін.

Ірландія заявила про підтримку санкцій проти Росії і готовність відстоювати інтереси України в ЄС. Крім того, під час зустрічі домовилися направити торгово-економічну місію для обробки подальших шляхів розвитку бізнес-зв’язків.

Удар окупантів по передмістю Дніпра: Зеленський показав відео рятувальної операції

субота, 3 червень 2023, 23:43

Окупанти атакували передмістя Дніпра. Снаряди потрапили між двома двоповерховими житловими будинками. Під завалами досі перебувають люди. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України. За його словами, усі екстрені служби пра...

Тренувалися "звільнятися з полону": Після жарту Зеленського влада окупованого Придністров’я провела військові навчання

субота, 3 червень 2023, 23:29

«В полон? Ви забуваєте, що це – територія Молдови», – заявив Зеленський , відповідаючи на питання, чи братиме Україна в полон російських окупантів з Придністровського регіону. Після заяви у телеграм-каналах, пов’язаних із тираспольським режимом, наступ...