В Україну депортувати будуть? Екс-міністра доходів і зборів "ДНР" затримали в Ростові-на-Дону

Олександра Тимофєєва, він же "Ташкент", вивезли для проведення слідчих дій у Москву.

Олександр Тимофєєв. Фото: соцмережі.

У Ростові-на-Дону співробітники російських спецслужб затримали колишнього "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Тимофєєва, також відомого під позивним Ташкент. Про це 1 березня повідомив сайт DonDay.ru з посиланням на джерело, передають Патріоти України.

47-річного Тимофєєва, який протягом останніх кількох місяців жив у Ростові-на-Дону, доправили в Москву для проведення слідчих дій, розповіло джерело.
31 серпня 2018 року Тимофєєва було поранено під час вибуху в донецькому ресторані "Сепар", коли загинув ватажок угруповання "ДНР" Олександр Захарченко.

Новий лідер бойовиків Денис Пушилін 7 вересня замінив шістьох "міністрів", які працювали із Захарченком, зокрема Ташкента. Його звинуватили у привласненні власності на суму 850 млн руб. (340 млн грн).

У партії Вакарчука мають умови коаліції з Порошенком і Тимошенко (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:24

Лідер політсили заявив, що переговори про створення коаліції партія почне після оголошення офіційного оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією. Партія "Голос" готова вести переговори про створення коаліції з партіями "Європейська со...

Другий номер "Голосу" розповіла, кого вони готові делегувати в прем'єри (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:00

"Голос" уже підготував свій проєкт коаліційної угоди, який будуть пропонувати підписати потенційним партнерам. Голова партії "Голос", другий номер у її виборчому списку Юлія Клименко заявила, що політсила готова делегувати Святослава Вакарчука на посад...