
Замість «Плану дій щодо членства» на липневому саміті НАТО у Варшаві Грузії і Україні запропонують формулу «асоційованого партнерства». Зокрема в рамках цього плану НАТО посилюватиме свою флотилію на Чорному морі, залучатиме українські і грузинські ВМС, компенсуючи таким чином посилення тут Росії після анексії Криму. Такі дані наводить тбіліська газета «Резонанс», зазначають Патріоти України.
Як зазначає видання, заступник генсека НАТО Александр Вершбоу вже натякнув на можливість співпраці з Грузією і Україною в такому форматі за аналогом взаємодії Північноатлантичного альянсу в балтійському регіоні зі Швецією і Фінляндією.
«Мабуть, НАТО випрацює новий формат замість «Плану дій щодо членства», щоб заспокоїти Грузію і Україну», - зазначає газета.
Грузії і Україні НАТО обіцяло членство в цьому блоці вже 8 років тому, але поки їм так і не надано «План дій».
Як пише «Резонанс», ініціатива створення такої флотилії на Чорному морі виходить від Румунії і опрацьовується з лютого 2016 року.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...