Ватажки "ЛНР" обіцяють "напоїти" бензином через тиждень

В "молодій республіці" другий тиждень поспіль спостерігається гостра нестача пального.

В "ЛНР" вже другий тиждень немає бензину. Ілюстрація: Donbass.ua.

Так зване підприємство "Луганськнафтопродукт" планує протягом тижня вирішити проблему дефіциту палива на автозаправних станціях "ЛНР". Про це сьогодні на "апаратній нараді" за участю ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького повідомив в.о. директора підприємства Олег Мічурін, передають Патріоти України з посиланням на підконтрольний "ЛНР" сайт.

"Станом на сьогоднішній ранок на нафтобазі в наявності 800 тонн палива, з них половина - бензин, який сьогодні ж буде направлений на АЗС республіки", - зазначив він.

"1000 тонн знаходиться на Гуково (Росія), в даний момент оформляються, сьогодні до кінця дня повинні заїхати до нас на територію, і ще крім цього 1800 тонн на колесах, на під'їзді", - додав Мічурін.

"На цьому тижні повинна повністю вирівнятися ситуація. Були затримки з логістикою минулого тижня, тому все воно так внатяжку йшло", - зазначив він.

Нагадаємо, очевидці повідомляли про довжелезні черги з автомобілів на АЗС в окупованих містах Луганщини.

Москва знову переживає масовану атаку дронів - Собянін (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 7:36

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: