"Важко ховати свою дитину": 106-річна мати Джона Маккейна прокоментувала смерть сина

Жінка через похилий вік не змогла приїхати з Вашингтона до Арізони і в останній раз побачитися з сином після того, як стало відомо, що він вирішив припинити лікування.

Джон Маккейн із матір'ю Робертою. Фото:Русский Еврей

Американський журнал People, віддаючи данину пам'яті сенатору Джону Маккейну, який помер 26 серпня в віці років 81 року від раку мозку, повідомляє, що смерть політика стала серйозним ударом для його матері Роберти Маккейн. Про це повідомляють Патріоти України.

"Важко ховати свою дитину", - заявила своїм близьким 106-річна місіс Маккейн, яка завжди пишалася своїм сином - середнім з трьох її дітей. Вона завжди підтримувала Джона в його кар'єрі. У 2008 році, коли Маккейн балотувався в президенти США, 96-річна Роберта виступала з промовою перед виборцями. Вона досі зберігає повну ясність думки, хоча фізично вже слабка.

Вдова адмірала Джона С. Маккейна через похилий вік не змогла приїхати з Вашингтона до Арізони і в останній раз побачитися з сином після того, як стало відомо, що він вирішив припинити лікування. Поки точно не відомо, чи зможе вона відвідати його похорон, який, як офіційно повідомили, відбудеться 2-го вересня на кладовищі Військово-морської академії в Аннаполісі (штат Меріленд), випускником якої був Джон Маккейн.

Прощальна церемонія відбудеться в парламентській асамблеї Арізони - штату, який Маккейн представляв у Конгресі протягом 35 років. До похорону, як повідомлялося раніше, труна з тілом сенатора буде перебувати під куполом Ротонди вашингтонського Капітолію. Досі за всю історію такої честі були удостоєні лише тридцять найвидатніших діячів США, в тому числі 12 сенаторів.

Джерело: Факты

Для "захисту цих народів від геноциду": У Росії пропонують визнати незалежність "ЛНР" і "ДНР"

середа, 19 січень 2022, 19:28

Депутати від комуністичної партії РФ внесли на розгляд Держдуми проєкт ухвали з проханням до президента Росії Володимира Путіна визнати незалежність самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік". Про це повідомив російський телеканал "Д...

Судилище над Порошенком: П'ятий президень охаректиризував Зеленського як неадеквата, і попередив, що сценарій шаленого Зе ще не добіг кінця

середа, 19 січень 2022, 19:27

Порошенко про рішення суду: Сценарій Зеленського-неадеквата ще не закінчився. П’ятий президент Петро Порошенко після оголошення рішення Печерського суду 19 січня, у вигляді особистого зобов’язання, заявив, що не радіє цій перемозі, бо "божевільний сцен...