Міноборони Вірменії спростувало заяву Азербайджану про припинення бойових дій в районі Нагорного Карабаху. "Заява Азербайджану - інформаційна пастка. Це заява не означає припинення бойових дій", - написав у своєму Facebook спікер військового відомства Вірменії Арцрун Ованнісян, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Раніше Міністерство оборони Азербайджану 3 квітня виступило із заявою про відмову від бойових дій в Нагірному Карабасі.
У той же час ЗС Азербайджану готові на відновлення наступальних операцій, якщо Вірменія "не залишить своїх провокаційних дій і продовжить обстріли житлових пунктів та бойових позицій".
Нагадаємо, в ніч на 2 квітня на карабасько-азербайджанській лінії зіткнення почалися активні збройні сутички. У Вірменії і в Нагірному Карабасі звинуватили збройні сили Азербайджану в наступі на південному, південно-східному і північно-східному напрямках лінії зіткнення.
Міністерство оборони Азербайджану повідомило про загибель 12 азербайджанських військовослужбовців в результаті збройних зіткнень між Азербайджаном і Вірменією в зоні Нагірного Карабаху.
Президент Вірменії Серж Саргсян заявив про загибель 18 військових в Нагірному Карабасі, ще 35 отримали поранення.
Нагадаємо, збройний конфлікт між Азербайджаном та Вірменією за контроль над Нагірним Карабахом (Арцахом) триває з перемінною інтенсивністю з 1991 року. За час конфлікту загинули близько 30 тисяч людей.
Найгостріша фаза конфлікту була припинена у 1994 році підписанням Бішкекського протоколу про перемир'я між Азербайджаном і невизнаною Нагірно-Карабахською республікою. З точки зору міжнародного права, конфлікт є прикладом протиріч між фундаментальними принципами формування міжнародних відносин: принцип територіальної цілісності (Нагірний Карабах є суверенною територією Азербайджану) з одного боку, і правом народу на самовизначення (більшу частину населення Карабаху складають етнічні вірмени) - з іншого.
Європейські країни розглядають можливість заборони китайської соціальної мережі TikTok, беручи приклад зі Сполучених Штатів. Причиною такого рішення є загроза дезінформації, втручання у вибори та небезпека збору персональних даних. Про це пише ERR, пер...
Президент Володимир Зеленський повідомив, що замість Павла Ткачука начальником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного стане Роман Качур. Про це він заявив у неділю, 19 січня, у своїх соцмережах, передають Патріоти України. Найбільше...