Міноборони Вірменії спростувало заяву Азербайджану про припинення бойових дій в районі Нагорного Карабаху. "Заява Азербайджану - інформаційна пастка. Це заява не означає припинення бойових дій", - написав у своєму Facebook спікер військового відомства Вірменії Арцрун Ованнісян, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Раніше Міністерство оборони Азербайджану 3 квітня виступило із заявою про відмову від бойових дій в Нагірному Карабасі.
У той же час ЗС Азербайджану готові на відновлення наступальних операцій, якщо Вірменія "не залишить своїх провокаційних дій і продовжить обстріли житлових пунктів та бойових позицій".
Нагадаємо, в ніч на 2 квітня на карабасько-азербайджанській лінії зіткнення почалися активні збройні сутички. У Вірменії і в Нагірному Карабасі звинуватили збройні сили Азербайджану в наступі на південному, південно-східному і північно-східному напрямках лінії зіткнення.
Міністерство оборони Азербайджану повідомило про загибель 12 азербайджанських військовослужбовців в результаті збройних зіткнень між Азербайджаном і Вірменією в зоні Нагірного Карабаху.
Президент Вірменії Серж Саргсян заявив про загибель 18 військових в Нагірному Карабасі, ще 35 отримали поранення.
Нагадаємо, збройний конфлікт між Азербайджаном та Вірменією за контроль над Нагірним Карабахом (Арцахом) триває з перемінною інтенсивністю з 1991 року. За час конфлікту загинули близько 30 тисяч людей.
Найгостріша фаза конфлікту була припинена у 1994 році підписанням Бішкекського протоколу про перемир'я між Азербайджаном і невизнаною Нагірно-Карабахською республікою. З точки зору міжнародного права, конфлікт є прикладом протиріч між фундаментальними принципами формування міжнародних відносин: принцип територіальної цілісності (Нагірний Карабах є суверенною територією Азербайджану) з одного боку, і правом народу на самовизначення (більшу частину населення Карабаху складають етнічні вірмени) - з іншого.
Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...