Війна в Сирії: Трамп знов здивував несподіваним рішенням

Президент США вирішив продовжити строк знаходження своїх військових в Сирії.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп вирішив продовжити строк знаходження своїх військових в Сирії на 4 місяці. Про це з посиланням на джерела в Білому домі повідомляє The New YorkTimes, передають Патріоти України.

"Президент Трамп погодився дати військовим приблизно чотири місяці, щоб завершити виведення двохтисячного військового контингенту з Сирії", - сказало джерело видання.

Раніше передбачалося виведення військ протягом 30 днів. Раніше Трамп звернувся до американського народу в своєму відео в зв'язку з виведенням військовослужбовців з Сирії, де вони брали участь в бойових діях проти терористів «Ісламської держави». 21 грудня глава Міноборони США Джеймс Меттіс повідомив, що йде у відставку.

Щось готується? Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Путіним

середа, 1 грудень 2021, 10:57

Володимир Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Президентом Росії Володимиром Путіним.

Послання президента Верховній Раді: Зеленський епатажно пообіцяв віддати відібрані у Ахметова доходи дітям та анонсував запуск "економічного паспорта українця"

середа, 1 грудень 2021, 10:41

Володимир Олександрович знов дав обіцянку щось віддати дітям. Президент Володимир Зеленський з трибуни парламенту анонсував запровадження "економічного паспорта українця" – рахунків для дітей, на яких накопичуватимуться кошти від сплати за використання...