Військовий експерт розповів, скільки відсотків населення "ЛДНР" підтримує терористів

На окупованому Донбасі 25-30% - патріоти України, але велика частина населення окупованих територій - це "болото", яке в силу української інформаційної пасивності більше співчуває якраз ватному руху.

30-35% населення підтримує сепаратистський рух. Фото: Фейсбук.За останніми даними групи "Інформаційний опір", активних прихильників проекту "Новоросія" або людей із проросійськими поглядами на окупованих територіях Донбасу - всього близько 30-35%. Про це розповів військовий журналіст, координатор "Інформаційного опору" Костянтин Машовець в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За його словами, ще близько 40% - їм співчуваючі, ті, хто, скоріше, за Росію.

"Ну і є певний проукраїнський патріотичний прошарок - близько 25-30%. Те, про що я говорю, - це враження наших інсайдерів. Є активний прошарок у 30-35% на Донбасі, що є носієм проросійських поглядів і працює на користь агресора. Ці люди, як правило, пов'язані з участю у становленні цієї квазідержави: вони задіяні в "органах влади" цих бандустанов або безпосередньо пов'язані (самі або через родичів) із так званими військовими формуваннями. Ці 30-35% безпосередньо мають відношення до цього сепаратистського руху" - додав експерт.

Водночас Машовець зазначає, що велика частина населення окупованих територій - це "болото", яке в силу української інформаційної пасивності більше співчуває якраз ватному руху.

"За великим рахунком, цим людям все одно, яка влада, якого кольору прапор висить над міськрадою. Їм плювати. На даний момент вони більше співчувають сепаратистам виключно тому, що ті захопили владу, контролюють територію і ведуть агресивну інформаційну політику на цих територіях. Це єдина причина підтримки. Якщо завтра над цими територіями відновиться українська юрисдикція і туди прийдуть українські війська й органи влади України, ці люди не перестануть бути болотом. Але співчувати вони будуть уже української владі", - розповів Машовець.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...