Вірус зла: Бойовики ІДІЛ знищують людей з нелюдською жорстокістю

Лікарі Лектори, заражені вірусом зла. У підвалах гестапо такого не було. Хіба що в НКВС... Так, може, цей вірус чистого, безглуздого, сатанинського зла - з пробірок секретних лабораторій?

Бойовики ІДІЛ винаходять нові види страти. Фото: tvzvezda.ruВ Іраку бойовики "Ісламської держави" стратили звинувачених в шпигунстві людей, помістивши їх в чан з азотною кислотою, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під підозру в шпигунстві на користь уряду Іраку і секретних служб країни потрапили 25 чоловіків. Їх стратили в місті Мосул, зв'язавши між собою мотузкою і опустивши в своєрідний басейн з кислотою. 11 травня в Іраку бойовики ІДІЛ заживо поховали 35 своїх соратників, звинувачених у дезертирстві, а 10 травня бойовики заживо спалили іракську сім'ю з п'яти осіб.

Правозахисна організація "Сирійська обсерваторія з прав людини" опублікувала в кінці квітня звіт, в якому йдеться про те, що ІДІЛ за останній час стратив 4144 чоловік. З них 2230 - цивільні особи, включаючи жінок і дітей, близько 1100 - полонені в бою солдати урядових військ і проурядових ополчень, ще 400 - члени угруповання, які були вбиті за різні провини.

Не все так просто: Є підозра, що Іран та Ізраїль уклали таємну угоду, - німецький військовий експерт

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу, передають Патріоти України. У подкасті заступника головного редактора німецького таблоїду Пауля Ронцхаймера, військови...

"Ми вже маємо певну фору": Експерт оцінив, чи можуть окупанти прорвати українську оборону та що може стримати ворога

неділя, 21 квітень 2024, 17:38

В Україні ситуація на фронті надзвичайно складна. В інформаційному просторі дедалі більше з’являються новини про можливий масштабний обвал оборони. Проте наразі окупанти окремими ділянка фронту просуваються лише на 100-300 метрів. Про це в ефірі “24 ка...