"Мені тут стала цікава одна підробиця з рішучого рішення РНБО, в якому від терористів вимагається повернути заводи їх власникам", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Вячеслав Ільєнко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Ну, те, що наших доблесних оборонців з РНБО полонені не цікавлять, написали всі.
А я хочу списочок написати, ось такий:
- Стахановський завод феросплавів
- Стахановський вагонобудівний завод
- Ясинуватський машинобудівний завод
- Холдингова компанія «Топаз»
- Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат
- Луганський патронний завод
- Завод електронного машинобудування «Машзавод‑100» – Луганськ
- Завод «Юність» Краснодон-Луганськ
- Луганський фармзавод
- Луганський завод теплотехнічного обладнання
- Харцизький машинобудівний завод
Це порізані та вивезені в Росію донецькі та луганські заводи. За роки окупації. Серед них є й унікальні, і стратегічні.
Їх повертати не треба? Благоволіть мені показати хоч якесь рішення РНБО, де значиться така вимога. Чи хоча б цей списочок офіційно затверджений.
Нема? А всі ці підприємства платили податки в українську казну і навіть були частиною нашої оборонки. Просто не належали одному визначному попутчику революції, а тому їх просто простили окупантам.
Так буває, порізали - то й порізали, нам теж вони не треба. Нам же треба щось по угольку, чи по металічним слябам. А всяке там нескрепне виробництво монокристалів, чи виробництво комплексів "Кольчуга" - це не для нас, хай Росія забирає.
Правда, панове можновладці?"
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...