ВПС України посилились відновленим стратегічним аеродромом (фото)

Аеродром Долгінцеве введений до строю. Виконується програма щодо розбудови злітно-посадкових смуг.

На Дніпровщині, під Кривим Рогом, відновлено роботу військового аеродрому Долгінцеве. Днями він прийняв перший з 2001 року військовий літак Ан-26. Про це йдеться у відео, яке було оприлюднено Командуванням повітряних Сил ЗСУ на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Повітряні сили ЗС України відновлюють аеродромну мережу на південно-східному напрямку, - йдеться в підписі до демонстраційного відео.

Аеродром (Долгінцеве) введений до строю. Виконується програма щодо розбудови злітно-посадкових смуг. Наразі функціонує лише одна ВПС. На наступний рік планується відновити руліжну доріжку, магістральні доріжки й стоянки літаків, - заявив начальник логістики Командування Повітряних сил України Віктор Кириченко.

Також він добавив, що у 2019 році на аеродромі буде сформована й авіаційна комендатура.

Варто нагадати, що військовий аеродром Долгінцеве під Кривим Рогом функціонував із середини 1950-х років. На ньому дислокувався авіаполк військово-транспортної авіації - 363 ВТАП (в/ч 22527), що входив в 3-ю авіаескадрилью 6-ї Гвардійської військово-транспортної авіадивізії. У 2000 році полк був розформований, а у 2004 році остаточно перебазований.

У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...

​Шлях до царювання Володимира III: "Законопроєкт про олігархів має на меті зробити ручними всі телеканали в Україні… Це не що інше, як путінізм", - Герасимов

субота, 18 вересень 2021, 21:10

Путіна в 2000-х не знищена ще російська опозиція, а далі і царедворці «охрестили» Володимиром II, натякаючи на удавану тираном спадковість від Володимира Хрестителя. Зеленський теж вважає, що йому замало влади, і демонструє прагнення до абсолютизму. Єд...