Врятувати Литву від "гібридів" Путіна: Війська НАТО відпрацюють захист "калінінградського коридору" від Росії

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017".

У Литві пройдуть міжнародні навчання "Залізний вовк-2017". Ілюстрація:http://wartime.org.ua

Військовослужбовці НАТО, дислоковані в Литві та Польщі, на наступному тижні проведуть тренування по обороні так званого "Сувалкського коридору". Про це пише Zn.ua, передають Патріоти України.

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців, які залучать важку військову техніку і вертольоти. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017" (Gelezinis Vilkas 2017).

"Така операція проводиться вперше. Однією з наших завдань є тренування по прибуттю союзників в Литву. Це чисто тактична процедура: як вони переходять наш кордон, через контрольовану нашими силами територію, заходять вглиб території Литовської Республіки", - повідомив журналістам командувач Сухопутними військами Литви бригадний генерал Валдемарас Рупшис.

"Сувалкським коридором" називається прикордонна ділянка між Литвою і Польщею шириною приблизно 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ, а на сході - з Гродненською областю Білорусі.

Фото:http://www.radiopolsha.pl/

"Зручний" і "свій" для ОПУ: Новим головою правоохоронного комітету Ради обрано колишнього юриста "Кварталу"

вівторок, 21 вересень 2021, 11:45

У "Слузі народу" вибрали нового голову правоохоронного комітету Верховної Ради України – нардепа Сергія Іонушаса, який раніше був юристом "Кварталу 95". Голосування за призначення відбулося 20 вересня на засіданні фракції СН, повідомляють Патріоти Укра...

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...