Врятувати Литву від "гібридів" Путіна: Війська НАТО відпрацюють захист "калінінградського коридору" від Росії

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017".

У Литві пройдуть міжнародні навчання "Залізний вовк-2017". Ілюстрація:http://wartime.org.ua

Військовослужбовці НАТО, дислоковані в Литві та Польщі, на наступному тижні проведуть тренування по обороні так званого "Сувалкського коридору". Про це пише Zn.ua, передають Патріоти України.

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців, які залучать важку військову техніку і вертольоти. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017" (Gelezinis Vilkas 2017).

"Така операція проводиться вперше. Однією з наших завдань є тренування по прибуттю союзників в Литву. Це чисто тактична процедура: як вони переходять наш кордон, через контрольовану нашими силами територію, заходять вглиб території Литовської Республіки", - повідомив журналістам командувач Сухопутними військами Литви бригадний генерал Валдемарас Рупшис.

"Сувалкським коридором" називається прикордонна ділянка між Литвою і Польщею шириною приблизно 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ, а на сході - з Гродненською областю Білорусі.

Фото:http://www.radiopolsha.pl/

СБУ затримала колаборантів під час спроби влаштуватися до держустанов (фото)

субота, 28 січень 2023, 15:43

Контррозвідка Служби безпеки України запобігла проникненню ворожих поплічників до місцевих органів державної влади у прикордонних регіонах України. Про це повідомляється на сайті спецслужби у суботу, 28 січня, передають Патріоти України.

Дрон СБУ закинув "гостинці" до окупантів, поки ті рили окоп: Ліквідованим ворогам він більше не знадобиться (відео)

субота, 28 січень 2023, 14:43

На східному фронті контррозвідники Служби безпеки України за допомогою ударних дронів ліквідували чотирьох російських окупантів та поранили щонайменше трьох. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. "Наші специ продовжують "мінус...