Врятувати Литву від "гібридів" Путіна: Війська НАТО відпрацюють захист "калінінградського коридору" від Росії

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017".

У Литві пройдуть міжнародні навчання "Залізний вовк-2017". Ілюстрація:http://wartime.org.ua

Військовослужбовці НАТО, дислоковані в Литві та Польщі, на наступному тижні проведуть тренування по обороні так званого "Сувалкського коридору". Про це пише Zn.ua, передають Патріоти України.

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців, які залучать важку військову техніку і вертольоти. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017" (Gelezinis Vilkas 2017).

"Така операція проводиться вперше. Однією з наших завдань є тренування по прибуттю союзників в Литву. Це чисто тактична процедура: як вони переходять наш кордон, через контрольовану нашими силами територію, заходять вглиб території Литовської Республіки", - повідомив журналістам командувач Сухопутними військами Литви бригадний генерал Валдемарас Рупшис.

"Сувалкським коридором" називається прикордонна ділянка між Литвою і Польщею шириною приблизно 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ, а на сході - з Гродненською областю Білорусі.

Фото:http://www.radiopolsha.pl/

"Довго не протримаються": ЗСУ потрібно перекрити постачання ізюмського угруповання ЗС РФ, - експерт

понеділок, 4 липень 2022, 9:15

Військовий експерт Олег Жданов зазначає, що в Харківській області тривають запеклі бої в районі Старого Салтова. Російські війська намагаються відтіснити ЗСУ якомога далі від гілки постачання через Куп'янськ, яка є основною артерією росіянам. Відео опу...

"Під кінець року активні бойові дії досить зменшаться... Війна закінчиться наступного року виходом на наші кордони", - начальник ГУР Міноборони

понеділок, 4 липень 2022, 8:46

За крайніми розрахунками військової розвідки України перші видимі результати передачу на фронті очікуються вже у серпні. Про плани Путіна на Україну, переворот у Росії, ядерну загрозу, напад Білорусі, зітнкнення НАТО та РФ і завершення війни - в інтерв...