Все дуже просто: Порошенко повідомив, коли скасують заборону російських сайтів

М’яч, як кажуть любителі футболу, на російському боці.

17 травня, Петро Порошенко заявив, що рішення про санкції щодо соціальних мереж буде переглянуто тільки після припинення агресії Росії. Про це голова держави повідомив на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

«Я можу сказати, що відразу після припинення російської агресії проти України, як тільки останній російський солдат залишить суверенну і незалежну територію України, я буду готовий переглянути це рішення.

Одразу після припинення агресії РФ, після того, як останній солдат РФ залишить Україну, рішення про санкції щодо соцмереж буде переглянуто», - запевнив ПАП.

Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:29

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України. "Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - напи...

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...