Втручання СБУ завадило чиновникам придбати російські автобуси на 2,4 млн грн

Комітет з конкурсних торгів міста Лиман, що на Донеччині, планував придбати службовий автотранспорт, вироблений в РФ.

Ці автобуси на 95% виготовлені в Росії. Фото: 24 канал.

Служба безпеки України (СБУ) запобігла закупівлі автобусів російського виробництва на суму 2,4 млн грн в Донецькій області, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

За результатами відкритих торгів, які проводило комунальне підприємство міста Лиман, переможець повинен був постачати замовнику автобуси ПАЗ виробництва ТОВ "Павловський автобусний завод" (Росія).

Це є прямим порушенням розпорядження Кабінету Міністрів України "Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів".

Ключовим етапом війни за Незалежність України стане зимовий період: Секретар РНБО спрогнозував, коли ЗСУ зайдуть у Луганськ, Донецьк та Крим

середа, 7 грудень 2022, 7:25

Збройні сили України зайдуть до Луганська, Донецька та Севастополя навесні 2023 року. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. . За його словами, ключовим етапом у війні стане зима. «6 грудня 1919 року розпочався Зимовий похід армії УНР. 6 гр...

Джонсон привітав українських військових із Днем ЗСУ

середа, 7 грудень 2022, 6:57

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у вівторок, 6 грудня, привітав українських військових із Днем Збройних Сил України.