Виборча компанія погано впливає на кандидатів: "Відкрили мені Америку, бл*", - Гройсман після дебошу Ляшка на засідання Кабміну (відео)

Голова МВС після інциденту з поводирем пенсіонерок та приборуквачем вилами корів запропонував до кінця виборчої компанії зробити засідання уряду закритими для візитерів.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман після скандального візиту на засідання уряду фракції Радикальної партії розпорядився допомогти літній жінці, про яку згадав глава радикалів Олег Ляшко, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Гройсман попросив про це під час обговорення ідеї зробити засідання Кабміну закритими на період виборчої кампанії.

"Мені пишуть, що вони взяли бабусю літню. Вона ледве сюди дійшла. До речі, подивіться за бабусею там. Може, додому відвезіть, чим допомогти подивіться ... Шкода, що людей простих використовують ... Я хіба не знаю, що є багато людей, які потребують поліпшення умов життя? Відкрили мені Америку, бл...", - сказав прем'єр.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...