Винищувач бюджетних мільйонів: Як Петро Цибенко "розпилює" кошти ветеранів, - волонтери (фото)

"Вороги і сепари набагато ближче, ніж ви думаєте. Вони тут. Поряд. Чекають свого часу і фінансуються з бюджету", - пише Роман Синіцин.

Петро Цибенко. Фото: Главком.

Колишній народний депутат і член Комуністичної партії Петро Цибенко, очоливши Раду організації ветеранів України, "пиляє десятки і сотні мільйонів гривень з бюджету". Про це в Facebook повідомив український волонтер Роман Синіцин, передають Патріоти України.

"Петя і сам не може пояснити ветеран чого він. Якої війни. Тому що ветеранів Другої світової в живих залишилося якісь десятки або сотні. А ветерани АТО - Петіни вороги", - зазначив волонтер.

За його словами, Цибенко за державні гроші організовує на 9 Травня ходи і "бессмертниєполки" з червоними прапорами і колорадськими стрічками за московським сценарієм.

"За бюджетні кошти видають совковий шлак, знімають офіси даром в центрах міст, закуповують троянди по 200 грн і та орендують автобуси по 6 тис. грн на годину", - підкреслив Синіцин.

При цьому глава Всеукраїнського Центру допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді також зазначає, що "типу ветеран" Цибенко є знищувачем бюджетних мільйонів гривень.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 лютого

неділя, 25 лютий 2024, 8:14

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.02.24 орієнтовно склали:

"Ми не встигнемо": Експерт оцінив ризик катастрофічної нестачі боєприпасів та розповів, чого очікувати на фронті в Україні

неділя, 25 лютий 2024, 7:30

Прогнози щодо нібито ризику катастрофічної нестачі боєприпасів в Україні були й раніше. Водночас блокування фінансової допомоги Сполучених Штатів Америки (США) Києву оптимізму не додає. Про це "РБК-Україна" розповів військовий експерт Олександр Мусієнк...