Хіти тижня. Відомий волонтер назвав ім'я потенційної "нової жертви" після Гандзюк

Волонтер Роман Синіцин підкреслив, що в нападах на активістів є системність.

Сергій Стерненко. Фото: соцмережі.

Активіст, екс-глава обласного відділення "Правого сектора" в Одесі Сергій Стерненко, на якого був скоєний жорстокий напад, може стати наступною "жертвою" після Катерини Гандзюк. Таке припущення висловив волонтер Роман Синіцин, який заснував ініціативу "Хто замовив Катерину Гандзюк", в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Сергій пережив їх три (напади. — Ред.). Очевидно, що ось саме його хочуть вбити. Йому досі не надали державну охорону. З'явилася приватна після третьої спроби. Допомогли небайдужі люди. При цьому голова Нацполіції Одеської області Дмитро Головін сміявся в очі журналістам та активістам на зустрічі", — зазначив він.

Синіцин підкреслив, що в нападах на активістів є системність. "Тепер це визнав президент і генпрокурор, а в МВС — не визнають. Їм байдуже. У регіонах це виглядає більш виразно", — додав він.

Наприклад, за словами волонтера, херсонська поліція показово саботувала, до смерті Каті, розслідування, коли стріляли в керівника місцевого Нацкорпусу, а також побили депутата від "Свободи" Матковського і місцевого журналіста Нікітенка.

"Нікого не знайшли. За цими трьома випадками не було проведено жодних слідчих дій до резонансу щодо Каті. Нікітенко телефонує слідчому і питає: "Коли будете мене допитувати?". Відповідають, що потім і не піднімають слухавку", — уточнив він.

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...