"Вирішуватиме не Кремль, а український народ": У Порошенка чітко вказали Путіну на його місце

Нещодавні заяви російського президента є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні.

Путін сподівається на зміну влади в Україні. Ілюстрація:LIGA.net

Глава Росії Володимир Путін, незважаючи на величезне бажання, не зможе вплинути на президентські вибори в Україні в 2019 році, оскільки обирати владу будуть виключно громадяни держави. Про це написав прес-секретар українського лідера Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook, коментуючи заяву Путіна про готовність вести переговори з новим президентом України, інформують Патріоти України.

"Сьогоднішні заяви Путіна є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні, незважаючи на те, що кампанія ще навіть не почалася. Очевидна неприязнь Путіна до Порошенка як державного діяча, який зірвав плани Кремля щодо повернення України під контроль Російської імперії. Тому питання про владу в Україні вирішуватиме не Кремль, а український народ", - заявив Цеголко.

Він зазначив, що Петро Порошенко виступав і виступає за політико-дипломатичне врегулювання, але ніколи не погодиться на мир на умовах країни-агресора.

"Глава держави й надалі, поєднуючи оборонні й дипломатичні зусилля, захищатиме суверенітет, територіальну цілісність і незалежність держави. І він боротиметься за таке мирне врегулювання, яке відповідає національним інтересам України, а не Росії-агресора", - зазначив Цеголко.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...