Як сказав директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, візовий режим нікому не потрібен. «Ось введуть візовий режим. Куди подіти три мільйони українців, які працюють в Росії. Це все ляже на плечі уряду і БПП. Особливо, відсутність робочих місць в Україні, що може спричинити за собою народні хвилювання», - сказав Карасьов.
Крім того, якщо вводити візовий режим, то необхідно тоді і розривати дипломатичні відносини між країнами. «З іншого боку, спробу ввести візовий режим можна пояснити бажанням «Народного фронту» зміцнити свої позиції. Якщо БПП проголосує, то тоді це покаже правоту «Народного фронту». Після чого виникне питання - чому БПП не подали такий закон. Тим часом, подібний закон нічого не дає, крім створення ряду проблем для громадян і для держави. З точки зору національної безпеки Україна нічого не виграє. Просто треба посилити контроль на кордоні. Віза - це формальність», - підкреслив він.
Політолог Володимир Цибулько вважає, що рішення про введення візового режиму з Росією є не своєчасним. «Для того, щоб його вводити, необхідна інфраструктура. З іншого боку, візовий режим треба було вводити ще з початку анексії Криму. Тепер, коли час минув, це все виглядає безглуздим», - зазначив Цибулько.
У свою чергу політолог Віктор Каспрук вважає введення візового режиму з Росією досить складним питанням. «Не можна його вирішувати одним махом. Вводити його треба було ще на початку війни. Крім того, варто також враховувати мільйони українських громадян, які зараз перебувають на заробітках в Росії, враховуючи, що вони в'їжджали не по закордонних паспортах», - зазначив Каспрук.
З іншого боку, за словами експерта, не можна, щоб з країною-агресором був безвізовий режим. «Це питання має вирішуватися з урахуванням всіх геополітичних реалій. Хоча Україна після вивчення всіх «за» і «проти» прийде до правильного рішення », - підкреслив політолог.
Що ж стосується розбіжності в Раді щодо цього питання, то, за словами експерта, у кожної політичної сили свої власні інтереси. «Треба розуміти, що БПП - партія влади і вся відповідальність лежить на ній і саме вони будуть діяти більш виважено. З іншого боку, мене дивує, що заробітчани як їздили в Москву, так і їздять, не дивлячись на те, що між Росією і Україною йде війна. Це майже те ж саме, якщо під час Другої Світової війни українці їздили заробляти в фашистську Німеччину. Тут дуже багато питань, які перед прийняттям рішення необхідно розглянути», - підкреслив Каспрук.
ГУР перехопило нову телефонну розмову окупантів, в якій росіянин нервує через новини з фронту і скаржиться на великі втрати, передають Патріоти України. Росіянин розповів, що один його знайомий окупант відправився на “нуль”, де був знищений разом зі ус...
Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...