За місяць - Євробачення-2017: Готовність Києва до конкурсу очима іноземного туриста (відео)

Перевірка показала, що цьогоріч на Євробаченні буде так, як завжди - "як попало".

Турист із Берліна Андреас Бруквитц. Фото: dw.com.

Турист із Берліна Андреас Бруквитц і кореспондент української редакції Deutsche Welle перевірили, чи підготувався Київ до проведення міжнародного конкурсу "Євробачення". Перевірку міста зняли на відео, яке опублікувало видання "DW", передають Патріоти України.

Таксисти завищили ціну, бо побачили іноземця. Від Центрального залізничного вокзалу до вул. Жилянської вони попросили 100 гривень, що в два рази вище звичайного.

Далі іноземець перевірив громадський транспорт і спробував доїхати до МВЦ, де буде проходити конкурс. Андреас зазначив, що йому було важко знайти дорогу, так як немає англомовних вказівників. Люди намагалися йому допомогти, але це теж не завжди допомагало.

Ефект флюгера: Міноборони знов прозвітувало стосовно повістки на мобілізацію рядовому запасу, діловоду Зеленському В.О.

середа, 19 червень 2019, 18:43

Міністерство оборони спростувало свою попередню інформацію про призов за мобілізацією теперішнього верховного головнокомандувача України в 2014-2015 роках. Військове відомство на численні запити політиків та журналістів дало офіційну відписку у скандал...

Хіти тижня. Екс-кандидата в президенти України облили помиями у Франківську (відео)

середа, 19 червень 2019, 18:00

Шевченко заявив, що від нього вимагали не йти на вибори до Верховної Ради від Івано-Франківська. Шевченко підтвердив у Facebook факт нападу. За словами нардепа, за провокацією може стояти власник будівельної компанії "Мельник Девелопмент Груп" Іван Мел...