За місяць - Євробачення-2017: Готовність Києва до конкурсу очима іноземного туриста (відео)

Перевірка показала, що цьогоріч на Євробаченні буде так, як завжди - "як попало".

Турист із Берліна Андреас Бруквитц. Фото: dw.com.

Турист із Берліна Андреас Бруквитц і кореспондент української редакції Deutsche Welle перевірили, чи підготувався Київ до проведення міжнародного конкурсу "Євробачення". Перевірку міста зняли на відео, яке опублікувало видання "DW", передають Патріоти України.

Таксисти завищили ціну, бо побачили іноземця. Від Центрального залізничного вокзалу до вул. Жилянської вони попросили 100 гривень, що в два рази вище звичайного.

Далі іноземець перевірив громадський транспорт і спробував доїхати до МВЦ, де буде проходити конкурс. Андреас зазначив, що йому було важко знайти дорогу, так як немає англомовних вказівників. Люди намагалися йому допомогти, але це теж не завжди допомагало.

Довгоочікуваний дзвінок з Вашингтону: США призначили дату зустрічі Зеленського з Трампом

четвер, 19 вересень 2019, 8:05

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час телефонної розмови з президентом України обговорили візит Володимира Зеленського в США наступного тижня. Про це йдеться у заяві Білого дому, зазначають Патріоти України. В рамках телефонної роз...

Наближення війни у Перській затоці: Саудівська Аравія відкрито звинувачує Іран в терористичній атаці

четвер, 19 вересень 2019, 7:40

Країна понесла збитки на сотні мільйонів доларів, і не збирається дарувати заклятому ворогові такого удару. Ер-Ріяд у цьому рішуче підтримують з Вашингтону. Міністерство оборони Саудівської Аравії показало уламки дронів і ракет в якості доказів, що ата...