За місяць - Євробачення-2017: Готовність Києва до конкурсу очима іноземного туриста (відео)

Перевірка показала, що цьогоріч на Євробаченні буде так, як завжди - "як попало".

Турист із Берліна Андреас Бруквитц. Фото: dw.com.

Турист із Берліна Андреас Бруквитц і кореспондент української редакції Deutsche Welle перевірили, чи підготувався Київ до проведення міжнародного конкурсу "Євробачення". Перевірку міста зняли на відео, яке опублікувало видання "DW", передають Патріоти України.

Таксисти завищили ціну, бо побачили іноземця. Від Центрального залізничного вокзалу до вул. Жилянської вони попросили 100 гривень, що в два рази вище звичайного.

Далі іноземець перевірив громадський транспорт і спробував доїхати до МВЦ, де буде проходити конкурс. Андреас зазначив, що йому було важко знайти дорогу, так як немає англомовних вказівників. Люди намагалися йому допомогти, але це теж не завжди допомагало.

Хіти тижня. "Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну": Федина звернулася до Зеленського через депутатів РФ на Донбасі (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 0:35

Нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина виступила із заявою про загрозу українській незалежності. Відео вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, закликавши не підтримувати проросійські сили, які діють у країні, передають Патріоти Укр...

"Макрон впал в психологическую зависимость от Путина и серьезно его побаивается", - Піонтковський

вівторок, 12 листопад 2019, 0:15

"6 лет назад сайт "Эха Москвы" разместил мой небольшой пост", - пише у своєму блозі Андрій Піонтковський, передають Патріоти України, і продовжує:. "Когда бывший канцлер Германии пошёл служить лакеем на путинской бензоколонке за какие-то жалкие 2 милл...