За вислугу років та інтенсивність праці: Поки Кличко був у Давосі, йому в півтора рази збільшили зарплату - ЗМІ

Як стало відомо, мер Києва додатково отримає 142% від посадового окладу.

Віталій Кличко. Фото:styler.rbc.ua

Меру Києва Віталію Кличку збільшили у півтора рази заробітну плату, поки він перебував у відрядженнні у Давосі. За вислугу років і за інтенсивність праці столичний градоначальник додатково отримає 142% від посадового окладу. Про це повідомляє UBR з посиланням на розпорядження, підписане в.о. глави КМДА Миколою Поворозником, передають Патріоти України.

Згідно з цим документом, з 22 січня заробітна плата глави КМДА буде складатися з посадового окладу відповідно до штатного розкладу, надбавки в розмірі 42% посадового окладу за вислугу років, що становить 14 років, 8 місяців і 13 днів, а також надбавки в розмірі 100% посадового окладу за інтенсивність праці.

За жовтень зарплата Віталія Кличка склала 16 736,2 гривні. Його оклад становив 11 тис. гривень, надбавка за ранг державного службовця – 1000 гривень, надбавка за вислугу років – 4620 гривень і ще 116,2 гривні склала індексація зарплати. Премію Кличко не отримував.

"Бої за Сватове та Кремінну є неминучою та недалекою перспективою", - Бутусов

середа, 28 вересень 2022, 17:59

"Російські канали опублікували карту наступу ЗСУ у Харківській, Донецькій та Луганській областях", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передають Патріоти України, і продовжує:. "1. Фронт 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ на Осколі прорвано. . Росій...

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...