
Меру Києва Віталію Кличку збільшили у півтора рази заробітну плату, поки він перебував у відрядженнні у Давосі. За вислугу років і за інтенсивність праці столичний градоначальник додатково отримає 142% від посадового окладу. Про це повідомляє UBR з посиланням на розпорядження, підписане в.о. глави КМДА Миколою Поворозником, передають Патріоти України.
Згідно з цим документом, з 22 січня заробітна плата глави КМДА буде складатися з посадового окладу відповідно до штатного розкладу, надбавки в розмірі 42% посадового окладу за вислугу років, що становить 14 років, 8 місяців і 13 днів, а також надбавки в розмірі 100% посадового окладу за інтенсивність праці.
За жовтень зарплата Віталія Кличка склала 16 736,2 гривні. Його оклад становив 11 тис. гривень, надбавка за ранг державного службовця – 1000 гривень, надбавка за вислугу років – 4620 гривень і ще 116,2 гривні склала індексація зарплати. Премію Кличко не отримував.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...