"Заборонити не можемо, але зробимо висновки": Лавров відреагував на наміри США та Канади постачати в Україну летальну зброю

Глава російського МЗС пригрозив, що "представники" тимчасово окупованих Донецька і Луганська "пильно дивляться" на такі плани.

Сергій Лавров. Фото:Zik

РФ "зробить висновки" через намір США і Канади постачати летальну зброю в Україну. Про це 11 лютого в ефірі каналу "Россия 1" заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, інформують Патріоти України.

Дипломат стверджує, що Європа "висловлюється проти" цих постачань, але "неголосно й непублічно".

"За нашими даними, вони (європейські країни. – ред) висловлюють незгоду у відповідь на наполегливі вимоги Вашингтона, щоб Європа приєдналася до цих постачань. США намагаються заманити в ці свої задуми країни, позначені русофобськими тенденціями, – наших Балтійських сусідів, Польщу.

Але, за нашими даними, великі солідні європейські держави розуміють небезпеку таких дій і намагаються напоумити своїх сусідів. Американці разом із канадцями зайнялися такими постачаннями, і це сумно.

Ми не можемо заборонити американцям постачати що-небудь куди-небудь, але висновки ми робитимемо. І те, що на це пильно дивляться представники Донецька й Луганська, у яких є можливість за себе постояти, – це теж об′єктивний факт", – сказав Лавров.

Хіти тижня. "Нужно быть слепцом, чтобы не видеть, что Кремль активно ищет конфронтации", - Кох

субота, 24 березень 2018, 14:00

Путін хоче опустити «залізну завісу» на Росію та вберегти свою владу будь-якою ціною. Колишній віце-прем’єр Росії Альфред Кох на своїй сторінці у Facebook висловив власне бачення політики Путіна, повідомляють Патріоти України. Він вважає, що Путін ...

Хіти тижня. Три кита російського диктатора: CNN розкрив секрет могутності Путіна (відео)

субота, 24 березень 2018, 13:20

Президент РФ володіє трьома основними інструментами: інформаційними технологіями, військовою потужністю і культом особистості. Президент РФ Володимир Путін тривалий час перебуває при владі і користується колосальною підтримкою населення. Тому багато хт...