"Заботливая рука Москвы": У ході протестів у Парижі російські провакатори пошкодили будівлю українського посольства

Варто зазначити, що амбасада нашої держави розташована зовсім не близько від епіцентру акцій протесту "жовтих жилетів", на іншому березі Сени. Так що провокатори спеціально діставалися до українського осередку.

Невідомі пошкодили табличку на будівлі посольства. Фото: Facebook.

Під час протестів "жовтих жилетів" в столиці Франції невідомі пошкодили табличку на будівлі посольства України. Про це в Facebook написав голова українсько-французької асоціації "Центр розвитку та міжнародного співробітництва" Володимир Лазар, передають Патріоти України.

"Вгадайте з першого разу, яке відношення має Український культурно-інформаційний центр у Парижі до "жовтих жилетів", росту цін на пальне та мінімальної зарплати і пенсії у Франції?" - написав він.

До посту він додав фото і посилання відео, на якому чути команду російською мовою "Назад", після чого вся бригада відступає.

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли росіяни та їхні колаборанти випадково видають себе.

РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

вівторок, 28 березень 2023, 21:29

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України. Загарбники продов...

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...