Заява ПАРЄ: Або Савченко, або санкції

У резолюції Асамблеї рекомендується розглянути можливість заборони в'їзду, а також арешту рахунків осіб, які причетні до порушення прав несправедливо засудженої в РФ української льотчиці.

Ілюстрація:korupciya.com

Парламентська асамблея Ради Європи закликала країни Ради Європи ввести санкції проти осіб, причетних до порушення прав засудженої в Росії українки Надії Савченко. Про це йдеться в резолюції ПАРЄ, ухваленій на сесії в четвер, передають Патріоти України з посиланням на lb.ua.

Зокрема, рекомендується розглянути можливість заборони в'їзду, а також арешту рахунків таких осіб.

"Асамблея закликає всі держави-члени Ради Європи прийняти цілеспрямовані санкції (зокрема заборони на поїздки і заморожування рахунків) щодо осіб, причетних до викрадення, незаконного затримання, несправедливого суду і вироку пані Савченко... якщо пані Савченко не буде звільнена без подальших затримок", - сказано в резолюції ПАРЄ.

У партії Вакарчука мають умови коаліції з Порошенком і Тимошенко (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:24

Лідер політсили заявив, що переговори про створення коаліції партія почне після оголошення офіційного оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією. Партія "Голос" готова вести переговори про створення коаліції з партіями "Європейська со...

Другий номер "Голосу" розповіла, кого вони готові делегувати в прем'єри (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:00

"Голос" уже підготував свій проєкт коаліційної угоди, який будуть пропонувати підписати потенційним партнерам. Голова партії "Голос", другий номер у її виборчому списку Юлія Клименко заявила, що політсила готова делегувати Святослава Вакарчука на посад...