Заява ПАРЄ: Або Савченко, або санкції

У резолюції Асамблеї рекомендується розглянути можливість заборони в'їзду, а також арешту рахунків осіб, які причетні до порушення прав несправедливо засудженої в РФ української льотчиці.

Ілюстрація:korupciya.com

Парламентська асамблея Ради Європи закликала країни Ради Європи ввести санкції проти осіб, причетних до порушення прав засудженої в Росії українки Надії Савченко. Про це йдеться в резолюції ПАРЄ, ухваленій на сесії в четвер, передають Патріоти України з посиланням на lb.ua.

Зокрема, рекомендується розглянути можливість заборони в'їзду, а також арешту рахунків таких осіб.

"Асамблея закликає всі держави-члени Ради Європи прийняти цілеспрямовані санкції (зокрема заборони на поїздки і заморожування рахунків) щодо осіб, причетних до викрадення, незаконного затримання, несправедливого суду і вироку пані Савченко... якщо пані Савченко не буде звільнена без подальших затримок", - сказано в резолюції ПАРЄ.

Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...

Помічник Зеленського посилено спілкується з Сурковим та Козаком, - Безсмертний (відео)

неділя, 17 листопад 2019, 13:58

Андрій Єрмак створив підстави для підриву довіри до України на міжнародній арені. Помічник президента України Андрій Єрмак має контакти з російським віце-прем’єром українського походження Дмитром Козаком, відповідальним за політику Путіна на Донбасі Вл...