Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів.

Степан Полторак. Фото: mil.gov.ua.

Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр оборони Степан Полторак, країна-агресор робить це під приводом навчань, передають Патріоти України із посиланням на "Прямий".

Він підкреслив, що ЗСУ виконують завдання з патрулювання в акваторії Азовського моря, не піддаючись на провокації. "Загрози, які є, ми на них реагуємо. Провокація, яку Росія хотіла використовувати для того, щоб загострити обстановку і в самій Україні, і на кордоні, і, можливо, цю провокацію використовувати для відкритої агресії — їм не вдалася, і вони це розуміють. Тому що наші моряки трималися дуже впевнено, вони не порушили жодного нормативного документа, жодного закону і не дали підстав для того, щоб РФ почала цю агресію", — сказав він.

Міністр пояснив, що Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. "І не тільки українських. Тому що, ви розумієте, коли вони обходять зону проведення навчань, вартість продукції, яку вони перевозять, вона буде набагато більше. Тому таку обстановку, яку вони створюють в Азовському морі, вони зараз перекладають і на Чорне море", — додав він.

Хіти тижня. Вибори, вибори..: Відомий письменник пророкує Медведчуку посаду голови Верховної Ради

неділя, 16 червень 2019, 17:00

Колишні хазяї потяглися до рідних межигір'їв... Про це у своєму блозі пише письменник Юрій Андрухович, передають Патріоти України. "Ні, Саакашвілі не перемагає в рейтинґу найбільших симпатій і найдивніших камбеків. Хоча, безумовно, похід на концерт Мон...

"Силовики перестануть виконувати накази": Як Путін втратить владу

неділя, 16 червень 2019, 16:39

Варіант із захопленням влади військовими в Росії практично виключений. У випадку розростання протестів в Росії і прямого повстання проти Володимира Путіна, існує ймовірність що силові структури вийдуть з-під контролю Кремля і перестануть підкорятися на...