Закон підписано Королевою: Повторного референдуму по ЄС у Великобританії не буде

Лондон відхилив петицію, яку підписали 4 млн громадян.

Лондон: "за" і "проти" ЄС. Фото: nz1.ruУряд Великобританії відхилив петицію з вимогою змінити законодавство країни щодо референдуму про членство Сполученого Королівства в Європейському союзі. Про це йдеться у офіційній відповіді МЗС Британії на сайті з петиціями уряду і парламенту Великобританії, передають Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

"Закон про референдум по Європейському союзу отримав санкцію королеви в грудні 2015 року, а також був схвалений парламентською більшістю. Законом не встановлюється поріг для результату або для мінімальної явки", - йдеться в тексті.

Нагадаємо, що 23 червня за Brexit проголосували 17 410 742 людини (51,9%). За те, щоб залишитися у складі ЄС свої голоси віддала 16 141 241 особа (48,1%).

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...