"Залізна Леді" США: Комітет американського сенату схвалив кандидатуру нового глави ЦРУ

Джина Гаспел очолить розвідуправління після Майка Помпео, який 26 квітня став держсекретарем США.

Джина Гаспел. Фото:Громадське телебачення

Комітет з розвідки сенату США схвалив кандидатуру Джини Гаспел на пост глави ЦРУ. Про це повідомляє Associated Press, передають Патріоти України.

Кандидатуру Гаспел підтримали 10 членів комітету, а п'ять - висловилися проти. Як зазначається, серед тих, хто проголосував на користь Гаспел, також є представники демократів. Очікується, що сенат загалом голосуватиме за її кандидатуру вже цього тижня.

Її висунення відновило обговорення суворої програми тортур, проведених ЦРУ щодо підозрюваних в тероризмі після 11 вересня. Гаспел присягнулася не перезапускати таку програму, але відмовилася розкривати деталі про свою в ній участь.

Як відомо, Джина Гаспел очолить ЦРУ після Майка Помпео, який 26 квітня став держсекретарем США.

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...