Заради свободи та демократії: Великобританія перекине в Україну додаткові війська і корабель ВМС, - міністр оборони Сполученого Королівства

Пан Вільямсон єдиний наразі міністр оборони країн НАТО, котрий особисто відвідував окопи передових позицій ЗСУ на Донбасі, де спілкувався з бійцями ООС, щоб переконатись у вмотивованості та надійності вояків.

Гевін Вільямсон (зліва) на позиція ООС. Вересень 2018 рокуВелика Британія збільшить військову підтримку Україні задля допомоги у боротьбі з російською агресією. Із такою заявою у середу виступить британський міністр оборони Гевін Вільямсон, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Daily Telegraph. За повідомленням видання, Британія розмістить в Україні додаткові війська та корабель Королівського флоту "для захисту свободи та демократії".

Британські військові, зокрема, тренуватимуть українські спецпідрозділи та морських піхотинців. Крім того, в регіоні буде розміщений багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки ВМС Великої Британії Echo з екіпажем у складі 72 осіб.

"Поки Україна зіштовхується з російськими агресивними діями, вона знайде рішучого партнера у Сполученому Королівстві", - заявить міністр оборони Великої Британії.

"Продовжуючи співпрацювати, чи то шляхом підготовки навчальних програм, чи військових навчань, ми допомагаємо Україні стати на захист нашої свободи і демократії", - цитує видання промову міністра.

"Те, що ви бачили, – це незалежна вільна нація, на яку напав сильний сусід. Ми бачили, як українці зібралися разом, щоб відбити це вторгнення і витіснити тих, хто хотів би завдати їм шкоди", – заявив під час свого візиту на Донбас пан Вільямсон, і додав ще багато, і додав ще багато теплих слів та змістовних обіцянок.


Студенти, волонтери та спортсмени: Хто законно може виїхати з України за кордон під час війни

середа, 6 липень 2022, 18:35

У воєнний час в Україні продовжує діяти заборона на виїзд із країни чоловіків призовного віку від 18 до 60 років, через що стали неможливими відрядження та поїздки за особистими обставинами для цієї категорії громадян України, передають Патріоти Україн...

Без ліків, стікають кров'ю й гниють живцем: Поранених окупантів звезли до Луганська

середа, 6 липень 2022, 18:29

Поранених загарбників масово звозять у лікарні тимчасово окупованого Луганська. Медикаментів там фактично немає, тому окупанти доживають останні дні у муках, передають Патріоти України. За даними джерел 24 каналу у спецслужбах, більшість "трьохсотих" –...