Здрасьте Вам! Єрусалим хоче домовитися з Києвом, щоб українці поміняли палестинців

Розширюємо міжнародне співробітництво.

Фото: 112.ua


Україна та Ізраїль планують досягнути угоди про тимчасове працевлаштування українських будівельних робітників на ізраїльському ринку праці. Про це заявила прес-служба посольства Ізраїлю в Києві, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

"... В Україну з триденним візитом прибуває ізраїльська делегація для переговорів про підписання договору у сфері тимчасового працевлаштування українських робітників будівельних спеціальностей на ринку праці в Ізраїлі", - йдеться в повідомленні прес-служби.

У прес-релізі посольства також вказується, що після підписання і ратифікації договору українські будівельники з підтвердженою кваліфікацією зможуть на законних підставах працевлаштуватися в будівельних компаніях Ізраїлю, отримувати гарантовану зарплату, медичну страховку та належні умови праці.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...