
У деяких окупованих містах сходу України місцеві жінки виходять на вулицю і цілодобово чергують біля своїх будинків, щоб терористи "ЛДНР" не стріляли з їхніх дворів. Про це повідомила волонтер Галина Однорог на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Передають з Донецька, що в деяких містах місцеві жінки виходять на вулицю і цілодобово чергують біля своїх будинків, щоб бойовики не стріляли з їхніх дворів, бо розуміють, що може прилетіти "ответка". Як би вони всі разом вийшли на вулицю і заборонили стріляти, тоді б вони показали всім, що хочуть миру!" - розповіла Однорог.

Нагадаємо, в мережі з'явилося відео, зняте 2 лютого, з місця вибуху на автостанції "Мотель" у Донецьку, на якому чітко видно, як у межах міста з житлового сектора б'є реактивна система залпового вогню БМ-21 "Град".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...