Жодної гривні підступному ворогу: У Дніпропетровську почали боротьбу з рекламою відпочинку в окупованому Криму

Майже чверть українців, згідно опитуванню, все ще збираються відпочивати на анексованому півострові

У Дніпропетровську волонтер знищує об'яви про відпочинок у Криму. Фото з сайту dv-gazeta.info

Волонтер центру для переселенців "Допомога Дніпра", Людмила Хапатько, виступила у Дніпропетровську з ініціативою звільнити місто від паперових об'яв, які запрошують громадян на відпочинок у Крим. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на sobytiya.info.

Людмила закликала дніпропетрівців приєднатися до неї та разом "пойти чистить город". Вона присвятила весь ранок прибиранню об'яв на зупинці навпроти військкомата та на найближчих стовпах. Об'яви були, за її словами, дуже нав'язливими, яскраво жовтими та помаранчевими, з надписами "на море".

Хапатько додала: "Мое сегодняшнее утро и результат двухчасового труда - полный мешок "крымских спамов". Наступного разу очищення міста волонтер планує продовжити в п'ятницю.

Раніше ми повідомляли, що українці, що мали в Криму готельний бізнес, жалілися на бідність: туристів значно поменшало. Але ті люди називали інші об'єктивні причини такої ситуації, а не зривання волонтерами об'яв, та навпаки, довіряли Україні в цьому плані.

Заява спікера парламенту Вірменії щодо України викликала істерику в Москві

четвер, 25 квітень 2024, 5:58

Спікер парламенту Вірменії Ален Симонян заявив про "рішучу підтримку Єреваном територіальної цілісності України, Молдови, Грузії, Кіпру та всіх країн". У Росії стверджують, що він "перейшов усі червоні лінії", повідомляють Verelq та APA. . Виступаючи ...

Втричі більше ніж зазвичай: США оголосили великий пакет військової допомоги Україні

четвер, 25 квітень 2024, 5:25

Міністерство оборони США 24 квітня оголосило про виділення пакета військової допомоги Україні загальною вартістю 1 мільярд доларів – першого відтоді, як Конгрес ухвалив додаткове фінансування для допомоги іноземним союзникам. "Це оголошення є 56 транше...