Жириновський зібрався стати президентом

Лідер ЛДПР став першим офіційно зареєстрованим кандидатом.

Володимир Жириновський. Фото:Znaj.ua

Центральна виборча комісія РФ 29 грудня офіційно зареєструвала лідера ЛДПР Володимира Жириновського кандидатом на пост президента Росії. Про це пише агентство РИА Новости, передають Патріоти України.

Повідомляють, що Жириновський особисто приїхав до ЦВК на реєстрацію і заступник голови комісії Микола Булаєв вручив йому посвідчення кандидата. Політик сказав, що із вручення посвідчення "починається сходження на Олімп" і що не всі спортсмени стають олімпійськими чемпіонами, але багато хто про це мріє.

Слід наголосити, що Жириновський став першим офіційно зареєстрованим кандидатом.

Як відомо, президентські вибори в РФ пройдуть 18 березня 2018 року. ЛДПР висунула Жириновського кандидатом у президенти 21 листопада.

Центральна виборча комісія Росії вже дозволила брати участь у виборах журналістці Ксенії Собчак. Вона іде на вибори під гаслом "Проти всіх".

Опозиціонеру Олексію Навальному у реєстрації відмовили. У відповідь він оприлюднив в інтернеті відеозвернення, у якому оголосив про "страйк виборців" через відмову допускати його на вибори.

Партія "Яблоко" висунула кандидатом свого засновника Григорія Явлінського. ЦВК РФ його поки не зареєструвала.

26 грудня ініціативна група офіційно висунула Путіна кандидатом у президенти. Сам Путін на зустріч із групою підтримки не прийшов, віддавши перевагу ялинці в Кремлі.

Подарунок "доброго дідуся" Путіна: У ЗСУ підрахували, що коштуватиме Україні відновлення кораблів та техніки з Криму, спаплюженої російськими мародерами

понеділок, 22 січень 2018, 13:41

В Кремлі добре розуміють що роблять. Такий "дарунок" нагадує кульгавого "троянського коня", перековка котрого зірве планову модернізацію ЗСУ по найважливішим напрямкам. «Відновлення, модернізація утилізація – вона обчислюватиметься в десятки мільярдів....

Хіти тижня. У Пентагоні запідозрили наявність у Росії міжконтинентальної автономної ядерної торпеди - ЗМІ

понеділок, 22 січень 2018, 13:00

Цілком імовірно, що йдеться про російський проект "Статус-6", який за даними американських спецслужб вже проходив випробування. Зміни у проекті перегляду структури ядерних сил США вказують на те, що американці отримали інформацію про наявність у Росії ...