Змінила платівку? "С точки зрения международного права, Крым - украинский. Точка" - Собчак (відео)

Відома "світська левиця" вважає анексію Криму великою проблемою, яку належить вирішувати. При цьому вона підкреслила, що виступає за поліпшення відносин з Україною будь-якою ціною.

Ксенія Собчак. Фото:kp.ru

Російська телеведуча Ксенія Собчак, яка має намір балотуватися на пост президента Росії, заявила, що Крим по праву належить Україні. Про це вона сказала на прес-конференції у вівторок, передають Патріоти України з посиланням на сайт Открытая Россия.

"З точки зору міжнародного права, Крим - український. Крапка. Далі давайте розмовляти. Як це буде відбуватися, що буде далі, як буде продовжуватися життя людей в Криму. Тому що це, власне, дуже важливо. Як ці люди завтра повернутися в Україну? Там дійсно величезна кількість російських людей, які це дійсно підтримують. Але на конкретне запитання я даю конкретну відповідь: ми порушили наше слово, ми порушили Будапештський меморандум 94 року. Ми обіцяли і ми цю обіцянку не виконали. Крапка", - заявила вона.

Собчак вважає це великою проблемою, яку належить вирішувати. При цьому вона підкреслила, що виступає за поліпшення відносин з Україною будь-якою ціною.

Як повідомлялося раніше, телеведуча Ксенія Собчак оголосила про своє рішення брати участь у виборах президента Росії. Вона заявила, що голосування за неї фактично буде поверненням графи "Проти всіх".

Старший з групи називався майором та поводився зухвало: Подробиці про самочинний блокпост "зелених чоловічків" біля Дніпра

субота, 16 лютий 2019, 12:33

Бутафорія замість блокпоста. Зброя виявилася муляжем. Самозванцям "світить" в'язниця. Чому вони пійшли на цей злочин - досі загадка. Можливо перевіряли пильність та реакцію правоохоронної системи України. Люди в камуфляжі, котрі встановили блокпост на ...

Хіти тижня. "Бандеровский заповедник": На росТБ пригрозили відібрати в України нові землі (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:00

Російський пропагандист, політолог Дмитро Куликов загрозливо заявив, що після виборів Україна нібито може скоротитися до розмірів Галичини, повідомляють Патріоти України. . Крім того, він не виключив гучних політичних вбивств кандидатів в президенти с...