Змінила платівку? "С точки зрения международного права, Крым - украинский. Точка" - Собчак (відео)

Відома "світська левиця" вважає анексію Криму великою проблемою, яку належить вирішувати. При цьому вона підкреслила, що виступає за поліпшення відносин з Україною будь-якою ціною.

Ксенія Собчак. Фото:kp.ru

Російська телеведуча Ксенія Собчак, яка має намір балотуватися на пост президента Росії, заявила, що Крим по праву належить Україні. Про це вона сказала на прес-конференції у вівторок, передають Патріоти України з посиланням на сайт Открытая Россия.

"З точки зору міжнародного права, Крим - український. Крапка. Далі давайте розмовляти. Як це буде відбуватися, що буде далі, як буде продовжуватися життя людей в Криму. Тому що це, власне, дуже важливо. Як ці люди завтра повернутися в Україну? Там дійсно величезна кількість російських людей, які це дійсно підтримують. Але на конкретне запитання я даю конкретну відповідь: ми порушили наше слово, ми порушили Будапештський меморандум 94 року. Ми обіцяли і ми цю обіцянку не виконали. Крапка", - заявила вона.

Собчак вважає це великою проблемою, яку належить вирішувати. При цьому вона підкреслила, що виступає за поліпшення відносин з Україною будь-якою ціною.

Як повідомлялося раніше, телеведуча Ксенія Собчак оголосила про своє рішення брати участь у виборах президента Росії. Вона заявила, що голосування за неї фактично буде поверненням графи "Проти всіх".

Хіти тижня. Міхо неприкаяний: Прикордонслужба зробила заяву стосовно приїзду Саакашвілі в Україну

четвер, 25 квітень 2019, 2:00

Державна прикордонна служба не пропустить в Україну позбавленого громадянства екс-главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в зв'язку з тим, що той незаконно перетнув кордон країни в 2017 році. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ на сторінці в Facebook. У...

"Рюкзаки мають бути перебрані, зброя готова. Маємо бути готові до будь-яких дій з боку агресора", - полковник Кривонос

четвер, 25 квітень 2019, 0:00

Кремль намагається створити правові умови для прямого та офіційного застосування збройних сил РФ проти України для "захисту громадян РФ поза межами російської території". Полковник ЗСУ, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України, ...