"Зміцнення поясу добросусідства": Лукашенко раптово вирішив посилити кордон Білорусі

Олександр Лукашенко доручив забезпечити "законність і правопорядок" на "Європіаді-2019".

Олександр Лукашенко. Фото: БЕЛТА.

В Білорусі у зв'язку з проведенням II Європейських ігор будуть посилені кордони держави. Про це заявив лідер білорусів Олександр Лукашенко, зазначивши, що прикордонна політика його країни спрямована не на конфронтацію з сусідніми державами, а на зміцнення поясу добросусідства, повідомляють Патріоти України із посиланням на БЕЛТА.

"З цього ми, перш за все, повинні виходити. Не просто на замок наглухо закривати кордон і створювати проблеми для своїх громадян і тих, хто до нас приїздить, а створити сприятливу зону і водночас відсікати тих, хто до нас їде з небажаними намірами. Особливо це важливо напередодні II Європейських ігор", — зазначив він.

Лукашенко доручив забезпечити законність і правопорядок, виявляючи максимум уваги до туристів і гостей Білорусі. "Практика засвідчила, що окремі функції прикордонників в низці випадків можуть власними зусиллями виконувати працівники митниць. Це раціональний підхід, і цю роботу треба продовжити", — додав він. Європіада-2019 або другі Європейські ігри 2019 року відбудуться у Мінську з 21 по 30 червня 2019 року.

Дякувати Джонсону: Британія поставить Україні далекобійну артилерію і протикорабельні ракети

четвер, 19 травень 2022, 18:30

Британія поставить Україні артилерію великої дальності, протикорабельні ракети і безпілотники. Про це йдеться на урядовому сайті, передають Патріоти України. Там зазначається, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'є...

Не захотів праюцювати під прарпором РФ: В окупованому Енергодарі викрали начальника пожежно-рятувального загону

четвер, 19 травень 2022, 18:13

В окупованому Енергодарі росіяни викрали начальника пожежно-рятувального загону. Про це повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. За його словами, у місті продовжуються викрадення працівник...