"Зміцнення поясу добросусідства": Лукашенко раптово вирішив посилити кордон Білорусі

Олександр Лукашенко доручив забезпечити "законність і правопорядок" на "Європіаді-2019".

Олександр Лукашенко. Фото: БЕЛТА.

В Білорусі у зв'язку з проведенням II Європейських ігор будуть посилені кордони держави. Про це заявив лідер білорусів Олександр Лукашенко, зазначивши, що прикордонна політика його країни спрямована не на конфронтацію з сусідніми державами, а на зміцнення поясу добросусідства, повідомляють Патріоти України із посиланням на БЕЛТА.

"З цього ми, перш за все, повинні виходити. Не просто на замок наглухо закривати кордон і створювати проблеми для своїх громадян і тих, хто до нас приїздить, а створити сприятливу зону і водночас відсікати тих, хто до нас їде з небажаними намірами. Особливо це важливо напередодні II Європейських ігор", — зазначив він.

Лукашенко доручив забезпечити законність і правопорядок, виявляючи максимум уваги до туристів і гостей Білорусі. "Практика засвідчила, що окремі функції прикордонників в низці випадків можуть власними зусиллями виконувати працівники митниць. Це раціональний підхід, і цю роботу треба продовжити", — додав він. Європіада-2019 або другі Європейські ігри 2019 року відбудуться у Мінську з 21 по 30 червня 2019 року.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...