​Зручний час повернути борг: Україна може влаштувати революцію в Росії - віце-президент ПАРЄ

Україна - насправді одна з найбільших загроз для режиму Путіна, оскільки може привести до революції в РФ.

Георгій Логвинський

Про це в інтерв'ю «Обозревателю» заявив віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, народний депутат від «Народного фронту» Георгій Логвинський та віце-президент ПАРЄ, зазначають Патріоти України.

«Якщо Україна зможе завдяки реформам стати більш економічно розвиненою, як наприклад Польща, у росіян почнеться прозріння, вони почнуть ставити запитання: «Чому ці українці, яких ми так добре знаємо, отримують по тисячі доларів зарплати? Чому їхні діти ходять в нормальні університети? Чому у них медичне страхування європейського рівня, а ми виживаємо?» І це призведе до революції в Росії», - зазначив Логвинський. За його словами, саме тому головне завдання Кремля - зробити українців бідними, безмозкими, розрізненими.

Як відомо, 26 березня поточного року у багатьох містах Росії відбулися багато чисельні протести громадян цієї країни, які висловили своє незадоволення політикою Кремля та причетністю високопосадовців до корупції. У зв’язку з цим російська Генеральна прокуратура запропонувала припинити роботу найпопулярнішої в РФ соцмережі – ВКонтакте.

Оце так: У безпілотниках Shahed виявлено понад півсотні європейських компонентів, - The Guardian

четвер, 28 вересень 2023, 7:30

Безпілотники Shahed, якими Росія атакує Україну, містять понад 50 європейських електричних компонентів. Як повідомляє Guardian, про це йдеться у секретному звіті, наданому Україною своїм західним союзникам, передають Патріоти України. Згідно зі звітом,...

"Його вважали "сірою" людиною": Ексспівробітник КДБ пояснив, як Путін став диктатором

четвер, 28 вересень 2023, 7:24

Диктатор Владімір Путін довгий час вважався "сірою мишею", яка не здатна стати самостійною політичною фігурою. Однак йому, на жаль, вдалося вирватися. Про це "24 каналу" розповів ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, пр...