Якщо європейські політики вважають, що можуть безкарно їздити в Крим, то вони помиляються, - представник України в ПАРЄ

Якщо це діючий депутат, то йому повинно загрожувати кримінальне переслідування на батьківщині й виліт із національного парламенту.
Георгій Логвинський. Фото: qha.com.ua.

Українські дипломати та юристи повинні робити все, щоб депутати європейських парламентів, які незаконно відвідали анексований Крим, відповідали за це в себе на батьківщині. Про це заявив заступник голови постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський, повідомляють Патріоти України із посиланням на Крим.Реалії.

"Україні дуже важливо реагувати на такі акції не тільки з формальної точки зору - порушення порядку в'їзду - але й зі змістовної, тобто зазначати, з якою метою іноземці їдуть у Крим. Якщо це діючий депутат, то йому повинно загрожувати кримінальне переслідування на батьківщині й виліт із національного парламенту. Якщо європейські політики вважають, що можуть безкарно їздити в Крим для співпраці з окупантами, то вони помиляються", - зазначив народний депутат.
Напередодні стало відомо, що влада Німеччини розслідує поїздку колишнього депутата Бундестагу Йорга Таусса в анексований Крим. Поліція вже провела обшук у його квартирі. Політик відвідав півострів у 2016 році, а пізніше організовував приватні поїздки туди ж і тепер його підозрюють у порушенні санкцій Євросоюзу. Минулого року на півострові побували також делегації французьких та італійських депутатів.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...