"18.11.2016 - найщасливіший день": Ксенія Собчак стала мамою

​Ксенія Собчак і Максим Віторган стали батьками хлопчика.

Ксенія Собчак і Максим Віторган. Фото: hochu.ua.

Ксенія Собчак стала мамою. Теледіва народила хлопчика, про що вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

18.11.16 теперь самый счастливый день. Я-мама прекрасного мальчика.
Світлину опубліковано користувачем Ксения Собчак (@xenia_sobchak)

"18.11.16 тепер найщасливіший день. Я - мама прекрасного хлопчика", - сказано в повідомленні. У найближчі дні Собчак збирається покинути палату елітної клініки, де народився її син.

Відомо, що пологи ведучої обійшлися їй у 930 тис. руб, які покривали вартість джакузі і харчування п'ятизіркового готелю в пологовому будинку.

Сім'я, яка зараз мешкає в селищі "Горки-8", збирається перебратися в клубний будинок на Смоленському бульварі. Зірка придбала тут квартиру в минулому році взимку.

Молода мати-політикіня пояснила свій вчинок стурбованому панству: Шведська міністерка вперше в історії Ради ЄС принесла на засідання немовля

четвер, 25 червень 2026, 21:30

Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...

Оце так! Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"

четвер, 25 червень 2026, 20:06

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...