"2019-й нам принесе перемогу": Як українські військові готуються зустрічати Новий рік на передовій (відео)

Українські захисники готуються зустрічати Новий рік. Фронтовий кухар Іванич із гордістю розказав, чим годуватиме побратимів у новорічну ніч, повідомляють Патріоти України.

"Для святкового столу військові підготували холодець, м'ясну нарізку, стейки та навіть голубці. Все що могли, все зробили. Будуть ще салати, овочі купили. Головне, щоб було спокійно", – додав Іванич.

А у кількох сотнях метрів на бойовому посту стоять солдати. Вони ще й досі не знають про святкове меню, тож зробили скромні передбачення – переконані, що у новорічну ніч точно має бути олів'є.

Увага на посту більше прикута до бійниць. Останні дні видались відносно тихими, та все ж неспокійними. Провокацій там очікують щосекунди.

"На свята розслаблятися не треба. Навпаки, варто посилювати пильність",– зазначив військовослужбовець Ярослав.

По всій лінії фронту військові передають вітання тим, хто береже спокій українців. "Хочеться привітати з Новим Роком та прийдешніми Різдвяними святами! Здоров'я, терпіння, наснаги й ентузіазму. Перемога буде за нами", – запевнив солдат Сергій.

Бійці передали вітання і тим, від кого нині далеко – своїм близьким на рідну землю. Та навіть озвучили передбачення на 2019 рік.

"2019-й нам принесе перемогу. Думаю, що наступний рік зустрічати ми будемо вже всі разом: Донбас, Луганськ, Київ і Львів", – переконаний Іванич. Усі чекають на мир після перемоги.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Шахтарі знайшли в глибинах рудника скам'янілу істоту, схожу на дракона (фото)

неділя, 22 вересень 2019, 13:00

Робітники не були фахівцями, але навіть вони зрозуміли, що знайшли. Шахтарі Шеффілда, що займаються розробкою нафтоносних пісків, йшли через породу, коли пласт видався надто складним для простих валунів в грунті. З руди проступали шипи і складна скам'я...

Хіти тижня. "Вервольф": У ставці Гітлера на Вінниччині виявили новий 4-поверховий бункер

неділя, 22 вересень 2019, 12:00

Йдеться про будівлю в чотири поверхи з бетонними перекриттями та тунелем на глибині 9,96 - 11,75 метра. На ставці Гітлера “Вервольф”, що в селі Стрижавка поблизу Вінниці, дослідники виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першом...