53 тис. на рік: Опубліковані шокуючі ціни на обмундирування детективів Антикорупційного бюро в Україні

Дорогі наші детективи...

Олексій Тамразов. Фото: file.liga.net


За підрахунками бізнесмена Олексія Тамразова, на одного детектива Національного антикорупційного бюро України буде витрачатися більш ніж п'ятдесят тисяч гривень тільки на обмундирування. Ці дані чоловік виклав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Бізнесмен сказав що зацікавився питанням, скільки коштує спорядити одного українського детектива і прийшли до висновку, що сімсот доларів на форму для поліцейських було досить скромною сумою. Нижче ми наводимо скріни повідомлення українського бізнесмена.

"Усі звільнені в суботу з полону – в лікарні": У ГУР розповіли про стан бійців

субота, 4 лютий 2023, 20:14

Звільнені у суботу з російського полону українські бійці перебувають у незадовільному стані, всі вони в лікарні. Про це заявив заступник начальника ГУР Дмитро Усов під час зустрічі з керівником ОП Андрієм Єрмаком, повідомляють Патріоти України із посил...

Росіяни мало не пережили серцевий напад: У літака, що летів з Таїланду до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса (відео)

субота, 4 лютий 2023, 20:00

У літака ZF-3604 Azur Air, який летів із Пхукета до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса шасі. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Туристів, які пережили "серцевий напад", висадили і відправили до готелів ...