77-річна Анастасія Дойникова з Полтавщини готується підкорити Еверест (відео)

Пенсіонерка з Миргорода займається спортом, щоб підкорити найвищу гору на Землі.

Свій 75-річний ювілей Анастасія Дойникова відзначила на вершині Казбеку. Фото: KP.UA.

Анастасія Дойникова з Миргорода, якій нещодавно виповнилося 77 років, щодня витрачає годину на спорт, щоб підкорити найвищу гору планети. За плечима пенсіонерки вже кілька найвищих точок Землі. У 70 років жінка підкорила Ельбрус, а в 75 років - Казбек, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Посилено займатися спортом Анастасія Йосипівна початку на пенсії. За її словами, саме тоді почалося її туристичне життя.

Мешканка Миргорода обожнює кататися на роликах. Вона освоїла цю навичку 15 років тому, коли їй було 62 роки.

Друзі Анастасії Дойникової розповіли, що жінка завжди любила спорт. "Після прополки буряків автобус приїжджав, і ми всі застрибували в нього. А Йосипівна передавала сапу в автобус і бігла сама за ним 26 кілометрів", - розповіла подруга спортсменки Любов Шаповалова.

У 80 років альпіністка мріє підкорити найвищу точку Землі - гору Еверест. Заради втілення мрії вона регулярно тренується. Щодня на спорт Анастасія Йосипівна витрачає годину.

З кафедри Венедіктової?: "Майбутні прокурорки" в Харкові влаштували істерику в таксі і відмовлялися платити за проїзд (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:44

У Харкові дві студентки закотили істерику водієві таксі та відмовилися платити за проїзд. Дівчата були в стані сильного алкогольного сп'яніння і лякали таксиста тим, що вони "майбутні прокурорки". Водій зняв дівчат на відео і розмістив його в спільноті...

Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:03

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...