Еверест стає ще привабливіше: На горі з'явився Wi-Fi

Для альпіністів та служби порятунку це справді революційна новина.

Шлях на Еверест. Фото: glavcom.ua

Доступ до інтернету має життєво важливе значення, враховуючи кількість нещасних випадків на горі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Саме через потребу в екстреній допомозі у разі трагедій, які нерідко відбуваються на найвищій точці планети, поява оперативного зв’язку має надзвичайно важливе значення.

Точку доступу встановила компанія Everest Link, яка забезпечує понад 200 інших точок Wi-Fi в регіоні. До 2000 року єдиним засобом зв'язку на Евересті були листи, які іноді доставляли вертольотом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У США вважають, що ЗСУ доведеться відійти від Бахмута, - Bloomberg

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:41

Згідно з оцінками американських і європейських офіційних осіб, російський наступ на сході України неминучий, навіть "за умови відмови Києва від додаткових поставок зброї для власного наступу на півдні навесні". Тож, американські високопосадовці радять ...

"Правду говорят - повесь на Кремле тризуб, и тебе "в благодарность" сразу скажут, что криво висит", - Борислав Береза

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:15

"Фейсбук вчера напомнил мне о том, как у нас реагируют на сделанное. Этот пост написан 5 лет назад, но он ни на йоту не устарел. И ещё одно. Я с командой убрал несколько сотен наливаек на Троещине, которые продавали контрафактный алкоголь, спаивали и ...