Еверест стає ще привабливіше: На горі з'явився Wi-Fi

Для альпіністів та служби порятунку це справді революційна новина.

Шлях на Еверест. Фото: glavcom.ua

Доступ до інтернету має життєво важливе значення, враховуючи кількість нещасних випадків на горі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Саме через потребу в екстреній допомозі у разі трагедій, які нерідко відбуваються на найвищій точці планети, поява оперативного зв’язку має надзвичайно важливе значення.

Точку доступу встановила компанія Everest Link, яка забезпечує понад 200 інших точок Wi-Fi в регіоні. До 2000 року єдиним засобом зв'язку на Евересті були листи, які іноді доставляли вертольотом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...