А дехто з міністрів за все життя не вивчив: Турецькі студенти, приїхавши в Карпати, за кілька днів почали розмовляти українською (фото)

Україномовну школу для іноземних студентів організував Прикарпатський університет в Івано-Франківську.

Студенти з Туреччини на Прикарпатті. Фото:ukr-ayna.com

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника організував двотижневу літню україномовну школу для турецьких студентів. Університет підготував для них спеціальну програму інтенсивного вивчення української мови, зазначають Патріоти України.

Вони, крім безпосереднього вивчення мови, знайомляться з українськими традиціями, побутом, мистецтвом та красою українських Карпат.

В україномовній школі навчається десять студентів з кафедри міжнародних відносин та кафедри туризму Карабюкського університету.

Вже за кілька днів навчання студенти роблять перші успіхи у спілкуванні українською. Вони створили власні витинанки та традиційні ниткові обереги. Також взяли участь у святкуванні Івана Купала.

Угоду між Прикарпатським та Карабюкським університетами підписали в минулому році. Тепер проводять спільні культурні дійства та освітні тренінги.

Джерело: UkrАyna

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.

Хіти тижня. У небі над Кримом прогримів потужний вибух

п’ятниця, 21 вересень 2018, 0:35

В окупованому Сімферополі (Крим) стався потужний вибух у небі. Удари були чутні в різних районах міста, а також у Белогорську. Про це пишуть місцеві жителі у соціальній мережі Facebook, зазначаючи, що звук пролунав 19 вересня опівдні, повідомляють Пат...